Akustik halı modelleri olarak karo ve rulo halılarımız bulunmaktadır. Bu malzemeler üretim bünyesinde son derece kaliteli işlevini tam yerine getiren ürünlerdir. Akustik Mimarlık olarak ses yalıtımı, akustik ses düzenleme ve izolasyonu konusunda vermiş olduğumuz hizmetlerde akustik halılarımızıda kullanmaktayız. Bununla beraber siz değerli müşterilerimize ürün satışımızda bulunmaktadır.

Akustik halı kullanabileceğiniz ortamlar ofis, ev, sinema odası ve salonu, akustik kabin, bateri odası, müzik odası, spor salonu vb. halı kullanımına izin verilebilecek, akustiğin arttırılması sesin önlenmesi istenen aklınıza gelebilecek her ortam olabilir. Özellikle karo halı olmak üzere temizliği kolay yapılabilen malzemelerdir. Herhangi bir kahve lekesinde dahi leke bırakmaz kolaylıkla temizlenir.

Peki akustik halı nasıl uygulanır ? Zeminde beton, parke veya ses yalıtım malzemesine uygulamak için öncelikle kaliteli yapışttırıcı kullanmalısınız. Rulo fırça ile zemine yapıştırıcıyı sürdükten sonra halıları uygulayabilirsiniz. Daha detaylı bilgiye sahip olmak uygulama görsellerini görmek istiyorsanız ürün detaylarına göz atabilirsiniz.