Ses yalıtım malzemeleri duvar, tavan ve zemin ses izolasyon ve yalıtım uygulamalarında kullanılan malzemelerdir. Akustik sünger, yanmaz akustik sünger, basotect melamin sünger, akustik panel, kauçuk ve mantar esaslı zemin levhaları, ses yalıtım süngerleri (süngerpan, bariyerli yanmaz sünger, bariyerli basotect sünger, bariyerli süngerpan) eva ses yalıtım ve alçıpan bandı, ağır ses kesici bariyer, çimento esaslı heraklit levha, akustik ahşap pan bu malzemelerdendir.

Her türlü ses oluşumunu katlar ve duvarlar arası geçişlerini engelleyen farklı türle uygulanan, üretilen ses yalıtım malzemeleri firmamızda mevcuttur. İki tür genel ses çeşidi vardır. Hava ve titreşim oluşumlu sesler ve gürültülerin rahatsızlık oluşturan kısımlarını ses geçiş kaybına uğratmak için duvar, tavan, zemin, parke altı ve şap altında kullanılan farklı ses yalıtım, izolasyon malzemeleri satışlarımız tüm Türkiye' ye vardır. Firmamız tarafından satın aldığınız ürünler yanmaz, sertifikalı ve testleri olan ürünlerdir. Ürün sertifikalarını tarafımızdan teslim alabilirsiniz. Kargo veya ambar yolu ile ses yalıtım ürünlerini tarafınıza göndermekteyiz. Ayrıca bir çok ilde tecrübeli teknik ekibimiz profesyonel uygulama hizmeti sağlamaktadır.

Gürültü sorunlarının çözümlenmesini sağlamak için ses yalıtım malzemeleri kullanılmaktadır. Duvar, tavan ve zemin ses yalıtım uygulamaları için çeşitli malzemeler mevcuttur. Ortamlar arası geçiş yapan seslerin izole uygulamasında kullanılan ses yalıtım malzemeleri mükemmel performansa sahip olan sertifikalı ürünlerdir. Ses yalıtım malzemeleri ve ses yalıtım uygulaması hakkında detaylı bilgi alabilmek için bize danışabilirsiniz.