Çıtalı Keçe Panel

Akustik ahşap çıtalı paneller, akustik özelliklere sahip olmasının yanı sıra yangına da oldukça dayanıklı akustik düzenleme ürünüdür.

Akustik Ahşap Çıtalı Keçe Panel

Akustik Çıtalı Panel

Ahşap çıtalı paneller akustik özelliklere sahip olmasının yanı sıra yangına da oldukça dayanıklı akustik düzenleme ürünüdür. Ofis, işyeri, restoran gibi alanların haricinde konutlarda da kullanımı uygundur. Duvar, tavan bölümlerinde akustik düzenlemenin yanı sıra dekorasyon malzemesi olarakta tercih edilebilir.

Kare, dikdörtgen gibi pek çok sayıda estetik şekil olarak birleştirilebilir veya ayrı ayrı bir araya getirilerek duvar sanatı ortaya çıkartılabilir. Ses kalitesini iyileştirmede etkili bu ürünler, duvar veya tavan kaplamaları gibi birden fazla uygulama için kullanımı uygundur.

Çıtalı Keçe Panel Özellikleri

Akustik Ahşap Çıtalı Keçe Panel istenilen ebatlarda üretilir ve istenilen bölgeye uygulanabilir. Sesi absorbe etmek için profesyonel akustik çözümler sunan ahşap görünümlü çıtalı paneller siz değerli müşterilimizin mekanlarına otantik görünüm sağlar.

Hakkındaki Videoyu Oynat çıtalı panel

Ahşap Çıtalı Felt Panel Çalışmaları

Diğer Ürünlerimize Göz Atın >

Ortamdaki gürültülü sesi, çınlama ve yankıları önlemek için kumaş panel ürünlerimizi tercih edebilirsiniz. Akustik düzenleme yapmanın yanı sıra dekoratif olarak da uygulanacak ortama şıklık katmaktadır. Diğer ürünlerimize göz atabilir, hemen tekli alabilirsiniz.

akustik-duzenleme-tavan-ses-yalitimi-yuzer-tavan-1024x683

Akustik Kumaş Yüzer Tavan

Tavana serbest bir şekilde asılan akustik kumaş yüzer tavan, kalabalık ortamlardaki çınlama ve ses gürültülerinin önüne geçerek mükemmel bir hacim akustiği sağlamaktadır. 

NetWell-Fabric-Baffle-Yellow

Akustik Kumaş Baffle

Ofisler, şirketler tarafından akustik düzenleme ve dekoratif amaçlı en sık tercih edilen ürünlerden birisi akustik kumaş baffledir. Ortamdaki yankı, çınlamalar ve gürültüyü önlemeye yaramaktadır.

kumas-kapli-akustik-masa-seperatoru

Kumaş Masa Seperatörü

Çağrı merkezi gibi ortamlarda masa aralarına uygulanan kumaş masa seperatörü seslerin birbirine geçerek oluşturduğu gürültüyü kesmektedir.

kumas-panel-3d

Akustik 3D Kumaş Panel

Gürültülü seslerin önüne geçmek, yankı ve çınlamaları azaltmak için kullanılan akustik düzenleme ürünlerinden birisi de 3d Kumaş panellerdir.