Akustik Baffle Tavan

Akustik tavan baffle, tavanın yüzeyindeki ses yankısını azaltmak için tasarlanmıştır. Ses dalgaları, tavan yüzeyinden yansıyarak ortamda bir yankıya neden olabilir.

Akustik Baffle Tavan

Kumaş Kaplı Akustik Baffle Tavan Panelleri

Akustik tavan baffle, genellikle açık tavanlı binalarda kullanılan bir akustik çözümdür. Baffle’lar, tavanın yüzeyine asılan dikdörtgen panellerdir ve genellikle yüksek tavanlı odalarda, ofislerde, okullarda, konser salonlarında ve endüstriyel tesislerde kullanılır.

Akustik tavan baffle, tavanın yüzeyindeki ses yankısını azaltmak için tasarlanmıştır. Ses dalgaları, tavan yüzeyinden yansıyarak ortamda bir yankıya neden olabilir. Bu yankı, konuşma ve müzik gibi seslerin netliğini azaltabilir ve dinleyicilerin anlamasını zorlaştırabilir. Baffle’lar, tavan yüzeyinden sarkar ve sesin yansıması için daha az alan bırakarak yankıyı azaltır. Ayrıca, bazı baffle’lar akustik malzemelerden yapılmıştır ve ses dalgalarını absorbe ederek yankıyı daha da azaltır.

Akustik Kumaş Baffle Özellikleri

Akustik Kumaş baffle tavan istenilen ebatlarda, kalınlıkta ve kumaş kartelasındaki renklerde, modellerde üretilmektedir. 

akustik-baffle-modelleri

Hemen Teklif Alın!

Bizi Arayın

Kumaş Kaplı Baffle Tavan Çalışmaları

Diğer Ürünlerimize Göz Atın >

Ortamdaki gürültülü sesi, çınlama ve yankıları önlemek için kumaş panel ürünlerimizi tercih edebilirsiniz. Akustik düzenleme yapmanın yanı sıra dekoratif olarak da uygulanacak ortama şıklık katmaktadır. Diğer ürünlerimize göz atabilir, hemen tekli alabilirsiniz.

akustik-duzenleme-tavan-ses-yalitimi-yuzer-tavan-1024x683

Akustik Kumaş Yüzer Tavan

Tavana serbest bir şekilde asılan akustik kumaş yüzer tavan, kalabalık ortamlardaki çınlama ve ses gürültülerinin önüne geçerek mükemmel bir hacim akustiği sağlamaktadır. 

akustik-paravan-m2-fiyatlari

Akustik Kumaş Paravan

Çağrı merkezi gibi gürültülü ortamlarda, seslerin birbirine karışmasını önleyerek kaliteli bir çalışma ortamı oluşturma amaçlı akustik kumaş paravanlar sıklıkla tercih edilen ürünlerden birisidir.

kumas-kapli-akustik-masa-seperatoru

Kumaş Masa Seperatörü

Çağrı merkezi gibi ortamlarda masa aralarına uygulanan kumaş masa seperatörü seslerin birbirine geçerek oluşturduğu gürültüyü kesmektedir.

kumas-panel-3d

Akustik 3D Kumaş Panel

Gürültülü seslerin önüne geçmek, yankı ve çınlamaları azaltmak için kullanılan akustik düzenleme ürünlerinden birisi de 3d Kumaş panellerdir.