Zemin Ses Yalıtımı

Zemin ses yalıtımı, bir binanın içindeki veya dışındaki gürültüyü azaltmak için kullanılan bir yöntemdir.

Verimli Çalışma Ortamı..

Zemin Ses Yalıtımı

Zemin ses yalıtımı, bir binanın içindeki veya dışındaki gürültüyü azaltmak için kullanılan bir yöntemdir. Bu yöntem, özellikle apartman veya ofis gibi çok katlı binalarda yaşayan veya çalışan insanlar için önemlidir. Zeminin altına uygulanabilen bir yöntemdir. Bu yöntem ile, şap altına yerleştirilen bir yalıtım malzemesi ile gürültü azaltılır.

Bu malzemeler bariyerli bariyersiz süngerpanlar, bondex süngerler, EPDM ses bariyerleri gibi yalıtım malzemeleridir. Zemin ses yalıtımı, sadece binanın içindeki gürültüyü azaltmakla kalmaz, aynı zamanda binanın dışına çıkan gürültüyü de azaltır. Bu, özellikle yoğun trafik veya şehir merkezlerinde yaşayan insanlar için önemlidir.

epdm

Aksa Akustik Mimarlık®

Kullanılan Zemin Ses Yalıtım Malzemeleri

Zemin Ses İzolasyonu

Akustik Düzenleme Ürünlerimize Göz Atın>

Ortamdaki akustiği düzenlemek ve gürültülü, kirli ses dalgalarını keserek yüksek akustik performans sağlamak amaçlı diğer ürünlerimize de göz atabilirsiniz. 

kece yuzer tavan

Akustik Yüzer Tavan

Bir çok ortamda tavana serbest bir şekilde asılan akustik keçe yüzer tavan, kalabalık ortamlardaki yankılanma ve gürültüleri keserek mükemmel bir akustik düzenleme sağlamaktadır. 

baffle tavan keçe

Akustik Baffle Tavan

Şirketlerde, konferans salonlarında, fabrikalarda vb. bir çok alanda en çok tercih edilen akustik düzenleme ve dekoratif görünüm sağlayan ürünlerden birisi akustik keçe tavan baffledir. 

52d3028002607abe0d17e55ae4725a47

Akustik Masa Seperatörü

Çağrı merkezi gibi çalışma alanlarında masa aralarına uygulanan keçe masa seperatörü seslerin birbirine geçerek oluşturduğu gürültüyü kesmektedir.

kece sarkıt perde

Akustik Sarkıt Perde

Gürültülü seslerin önüne geçmek, yankı ve çınlamaları kesmek için tercih edilen akustik düzenleme ürünlerinden birisi de keçe sarkıt perde ürünleridir.