Akustik Ahşap Panel

Akustik ahşap paneller, ahşap yüzeyinin altında ses yalıtımı sağlayan akustiği düzenleyecek malzemeler bulunduran panellerdir.
akustik ahşap panel fiyatları

Dekoratif Görünüm Akustik Düzenleme..

Akustik Ahşap Panel

/ Acoustic Wood Panel

Akustik ahşap paneller, ahşap yüzeyinin altında ses yalıtımı sağlayan akustiği düzenleyecek malzemeler bulunduran panellerdir. Ahşap paneller, genellikle farklı ahşap türleri ve renkleri kullanılarak özelleştirilebilir ve doğal bir görünüm sağlar. Çoğunlukla konferanslar, tiyatro salonları, seminerler, okullar, fabrikalar gibi alanlarda tercih edilmektedir.

Ortamdaki yankıyı, gürültüyü ve kirli ses dalgalarını önleyerek mükemmel bir akustik sağlamaktadır. Ahşap duvar panelleri ve tavan panelleri kaplamaları için bir çok alternatif bulunmaktadır. Uygulanacak alana, renk tonuna göre uygun bir tasarıma dönüşmektedir.

Akustik Ahşap Panel Özellikleri

Ahşap Paneller istenilen ebatlarda ve şekillerde üretilen akustik düzenleme ürünüdür.

Akustik Ahşap Renk Kartelası

Yeni Meşe (New Oak)

Safir Meşe (Sapphire Oak)

Bambu ( Bamboo)

Kayın (Beech)

Napolyon Kiraz
(Napoleon Cherry)

Kayın (Beech)

Ahşap Panel Çalışmaları

Diğer Ürünlerimize Göz Atın >

Ortamdaki gürültülü sesi, çınlama ve yankıları önlemek için kumaş panel ürünlerimizi tercih edebilirsiniz. Akustik düzenleme yapmanın yanı sıra dekoratif olarak da uygulanacak ortama şıklık katmaktadır. Diğer ürünlerimize göz atabilir, hemen tekli alabilirsiniz.

citali-ahsap-panel-keçe

Çıtalı Keçe Panel

Bir çok alanda dekoratif amaçlı olarak da kullanımı tercih edilen akustik keçe çıtalı panel, uygulandığı alandaki yankılanma ve gürültüleri keserek mükemmel bir akustik düzenleme sağlamaktadır. 

difüzör-panel

Akustik Difüzör Panel

Özellikle ses kayıt stüdyolarında çok fazla tercih edilen akustik difüzör panel, ortamın akustiğini en iyi şekilde düzenleyerek gürültülü sesin giderilmesini en iyi şekilde sağlamaktadır.

derzli-ahsap-akustik-panel

Derzli Ahşap Panel

Konferans, tiyatro gibi alanlarda sıklıkla tercih edilen derzli ahşap paneller,  sunduğu muhteşem akustik düzenlemenin yanı sıra dekoratif amaç ile de çok seçilmektedir.

delikli-ahşap-paneller

Delikli Ahşap Panel

Akustik düzenleme ve dekoratif amaçla tercih edilen delikli ahşap paneller,  uygulandıkları ortamdaki yankı ve çınlamaları keserek muhtemelen bir akustik sağlamaktadır.