Çağrı Merkezi Ses Yalıtımı

Çağrı merkezi ses yalıtımı, çalışanların daha konforlu ve verimli bir şekilde çalışmasını sağlar. Bu sayede, çalışanlar daha az stresli ve yorgun hissederler ve müşterilerle daha kaliteli bir şekilde iletişim kurabilirler.
ses yalıtım çağrı merkezi

Verimli Çalışma Ortamı..

Çağrı Merkezi Ses Yalıtımı

Çağrı merkezleri, müşterilerin sorunlarını çözmek ve destek vermek amacıyla günümüzde önemli bir rol oynayan işletmelerdir. Ancak, çağrı merkezlerinde bulunan çalışanlar, yüksek sesli çağrıların etkisi altında ekstra stres ve yorgunluk hissederler. Bu nedenle, çağrı merkezi ses yalıtımı önem kazanmıştır.

Çağrı merkezi ses yalıtımı, çalışanların daha konforlu ve verimli bir şekilde çalışmasını sağlar. Bu sayede, çalışanlar daha az stresli ve yorgun hissederler ve müşterilerle daha kaliteli bir şekilde iletişim kurabilirler. Aynı zamanda, ses yalıtımı müşterilerin duyduğu ses kalitesini de artırarak, onların memnuniyetini arttırır.

Çağrı merkezi ses yalıtım için bir çok akustik düzenleme ürünü kullanılmaktadır. Bunlar masa seperatörü, paravanlar, duvar panelleri ve tavan panelleri gibi bir çok akustik ürün kullanılmaktadır.

cagrı merkezi yalıtım akustil

Aksa Akustik Mimarlık®

Muhteşem Akustik Düzen

Çağrı merkezi ses yalıtım kaplamalarında,  masa seperatörü başta olmak üzere  tavan baffle, akustik paravan, akustik yüzer tavan, akustik duvar panelleri gibi bir çok akustik düzenleme ürünü kullanılmaktadır.

Kullanılan akustik ürünler ortamdaki yankı ve çınlamaları kontrol altına alırken aynı zamanda mekana estetik bir şıklık katmaktadır. 

Hangi Ürünler Kullanılır?

masa-seperator-kece

Masa Seperatörü

Çağrı merkezlerinde akustik düzenleme amaçlı sıklıkla Masa Seperatörü kullanılmaktadır.

paravan-keçe-elt

Akustik Paravan

Çağrı merkezlerinde ara bölücü olarak akustik düzenleme amaçlı paravan kullanılmaktadır.

3D-GeoMetri-Acoustic-Fabric-Covered-Wall-Panels

Duvar Paneli

Duvar panelleri ile ortam içerisindeki akustik düzenleme sağlanmaktadır.

akustik çağrı merkezi ses yalıtım kaplamaları

Tavan Paneli

Tavana uygulanana paneller ile ortamdaki yankı ve çınlamalar en aza indirilmektedir.

çağrı-mekrez

Yüzer Tavanlar

Yüzer tavanlar akustiği düzenlerken aynı zamanda dekoratif şıklık katmaktadır.

istanbul akustik tavan baffle keçe

Tavan Baffle

Tavan baffle ile ortamın dekorasyonu sağlanırken akustiği düzenlenir.

Çağrı Merkezi Akustik Düzenleme Çalışmaları

Diğer Ürünlerimize Göz Atın >

Ortamdaki gürültülü sesi, çınlama ve yankıları önlemek için kumaş panel ürünlerimizi tercih edebilirsiniz. Akustik düzenleme yapmanın yanı sıra dekoratif olarak da uygulanacak ortama şıklık katmaktadır. Diğer ürünlerimize göz atabilir, hemen tekli alabilirsiniz.

kece yuzer tavan

Akustik Yüzer Tavan

Bir çok ortamda tavana serbest bir şekilde asılan akustik keçe yüzer tavan, kalabalık ortamlardaki yankılanma ve gürültüleri keserek mükemmel bir akustik düzenleme sağlamaktadır. 

baffle tavan keçe

Akustik Baffle Tavan

Şirketlerde, konferans salonlarında, fabrikalarda vb. bir çok alanda en çok tercih edilen akustik düzenleme ve dekoratif görünüm sağlayan ürünlerden birisi akustik keçe tavan baffledir. 

52d3028002607abe0d17e55ae4725a47

Akustik Masa Seperatörü

Çağrı merkezi gibi çalışma alanlarında masa aralarına uygulanan keçe masa seperatörü seslerin birbirine geçerek oluşturduğu gürültüyü kesmektedir.

kece sarkıt perde

Akustik Sarkıt Perde

Gürültülü seslerin önüne geçmek, yankı ve çınlamaları kesmek için tercih edilen akustik düzenleme ürünlerinden birisi de keçe sarkıt perde ürünleridir.