Akustik Kumaş Masa Seperatörü

Akustik kumaş masa seperatörü, ofis masalarının yanına yerleştirilen ve genellikle yüksekliği ayarlanabilir panellerdir. Bu panellerin iç kısmı, yüksek ses emilimi sağlamak için özel bir akustik kumaşla kaplanmıştır.

Akustik Kumaş Masa Seperatörü

Kumaş Kaplı Akustik Masa Seperatörü

Günümüzde ofislerde çalışanlar, uzun süre boyunca aynı masada oturmaktan kaynaklanan gürültü ve diğer rahatsızlıklar nedeniyle verimliliklerini kaybedebilirler. Bu sorunu çözmek için, akustik kumaş masa seperatörleri kullanılabilir. Akustik kumaş masa seperatörleri, ofis masalarının yanına yerleştirilen, genellikle yüksekliği ayarlanabilir panellerdir. Bu paneller, çoğunlukla yoğun çalışma ortamlarında, çalışanların birbirleriyle veya çevredeki gürültülerle etkileşimlerini azaltmak için tasarlanmıştır. Ayrıca, ofislerde daha iyi bir gizlilik sağlamak için de kullanılabilirler.

Bu panellerin iç kısmı, yüksek ses emilimi sağlamak için özel bir akustik kumaşla kaplanmıştır. Akustik kumaş, yüksek frekanslı ses dalgalarını yutarak, ofis ortamında daha sessiz bir çalışma alanı oluşturur. Böylece çalışanlar, daha az rahatsızlık ve daha az stres yaşayarak daha verimli bir şekilde çalışabilirler.

Masa Seperatörü Özellikleri

Akustik Kumaş Masa Seperatörü istenilen ebatlarda, kalınlıkta ve kumaş kartelasındaki renklerde, modellerde üretilmektedir. 

masa-seperatoru-kece-akustik

Hemen Teklif Alın!

Bizi Arayın

Kumaş Paravan Çalışmaları

Diğer Ürünlerimize Göz Atın >

Ortamdaki gürültülü sesi, çınlama ve yankıları önlemek için kumaş panel ürünlerimizi tercih edebilirsiniz. Akustik düzenleme yapmanın yanı sıra dekoratif olarak da uygulanacak ortama şıklık katmaktadır. Diğer ürünlerimize göz atabilir, hemen tekli alabilirsiniz.

akustik-duzenleme-tavan-ses-yalitimi-yuzer-tavan-1024x683

Akustik Kumaş Yüzer Tavan

Tavana serbest bir şekilde asılan akustik kumaş yüzer tavan, kalabalık ortamlardaki çınlama ve ses gürültülerinin önüne geçerek mükemmel bir hacim akustiği sağlamaktadır. 

NetWell-Fabric-Baffle-Yellow

Akustik Kumaş Baffle

Ofisler, şirketler tarafından akustik düzenleme ve dekoratif amaçlı en sık tercih edilen ürünlerden birisi akustik kumaş baffledir. Ortamdaki yankı, çınlamalar ve gürültüyü önlemeye yaramaktadır.

akustik-kece-paravan

Akustik Kumaş Paravan

Çağrı merkezi gibi gürültülü ortamlarda, seslerin birbirine karışmasını önleyerek kaliteli bir çalışma ortamı oluşturma amaçlı sıklıkla tercih edilmektedir.

kumas-panel-3d

Akustik 3D Kumaş Panel

Gürültülü seslerin önüne geçmek, yankı ve çınlamaları azaltmak için kullanılan akustik düzenleme ürünlerinden birisi de 3d Kumaş panellerdir.