Konferans Salonu Ses Yalıtımı

Konferans salonu ses yalıtımı, mevcut ortamın kalabalık olması nedeniyle sesler birbirine karışır ve yankılı çıkmaktadır. Ses yalıtımı ile çok daha kaliteli ve konforlu sunumlar yapabilirsiniz.

En İyi Konferans Deneyimi

Konferans Salonu Ses Yalıtımı

Konferanslarda kişilerin sizi duyabilmesi, sizin kendinizi rahat ve net bir şekilde ifade edebilmeniz için içerideki akustiği çok iyi ayarlanmış olması gerekmektedir. Sesi yansıtan maddeler akustik malzemeler ile kaplanarak akustik düzenleme sağlanmaktadır. Bir topluluğa bilgi vermek için yapılan konferanslarda sunum, proje gösterileri ve farklı faaliyet yapılmaktadır.

Konferans salonu ses yalıtımı sayesinde çok daha kaliteli ve konforlu sunumlar yapabilirsiniz. Sebebi ise kalabalık olmaları nedeniyle sesler birbirine karışır ve yankılı çıkmaktadır. Bu durumun kişileri rahatsız etmemesi için, konferansın verimliliğinin düşmemesi için ortamın akustik düzenlemeye ve ses yalıtımına ihtiyacı vardır.

akustik konferans ses yalıtım ürünleri

Aksa Akustik Mimarlık®

Muhteşem Akustik Düzen

Konferans salonu ses yalıtım kaplamalarında, duvar panelleri başta olmak üzere, tavan panelleri, baffle tavan, ahşap akustik paneller, çıtalı keçe paneller gibi bir çok akustik düzenleme ürünü kullanılmaktadır.

Kullanılan akustik ürünler ortamdaki yankı ve çınlamaları kontrol altına alırken aynı zamanda mekana estetik bir şıklık katmaktadır. 

Hangi Ürünler Kullanılır?

Konferans Salonu Projeleri

Duvar Paneli

Konferans salonlarında akustik düzenleme amaçlı sıklıkla duvar paneli kullanılmaktadır.

akustik konferans ses yalıtım fiyatları

Akustik Tavan Paneli

Konferans salonlarında tavan panelleri ile akustik düzenleme sağlanmaktadır.

keçe baffle tavan

Tavan Baffle

Tavan bafle paneller ile konferans salonundaki yankı ve çınlamalar en aza indirilmektedir.

ahşap wood panel fiyatları

Akustik Ahşap Paneller

Sıklıkla tercih edilmekte olan dekoratif yönden daha güçlü olan panellerden birisi de ahşap panellerdir.

derzli-ahsap-akustik-panel

Derzli Ahşap Paneller

Derzli paneller ile akustik düzen sağlanırken aynı zamanda uygulanan konferans salonuna şıklık katmaktadır.

çıtalı-panel

Çıtalı Keçe Panel

Çıtalı keçe paneller ile yankı ve çınlamalar en aza indirilerek muhteşem bir akustik düzen sağlanmaktadır.

Konferans Salonu Akustik Düzenleme Çalışmaları

Diğer Ürünlerimize Göz Atın >

Ortamdaki gürültülü sesi, çınlama ve yankıları önlemek için kumaş panel ürünlerimizi tercih edebilirsiniz. Akustik düzenleme yapmanın yanı sıra dekoratif olarak da uygulanacak ortama şıklık katmaktadır. Diğer ürünlerimize göz atabilir, hemen tekli alabilirsiniz.

kece yuzer tavan

Akustik Yüzer Tavan

Bir çok ortamda tavana serbest bir şekilde asılan akustik keçe yüzer tavan, kalabalık ortamlardaki yankılanma ve gürültüleri keserek mükemmel bir akustik düzenleme sağlamaktadır. 

baffle tavan keçe

Akustik Baffle Tavan

Şirketlerde, konferans salonlarında, fabrikalarda vb. bir çok alanda en çok tercih edilen akustik düzenleme ve dekoratif görünüm sağlayan ürünlerden birisi akustik keçe tavan baffledir. 

52d3028002607abe0d17e55ae4725a47

Akustik Masa Seperatörü

Çağrı merkezi gibi çalışma alanlarında masa aralarına uygulanan keçe masa seperatörü seslerin birbirine geçerek oluşturduğu gürültüyü kesmektedir.

kece sarkıt perde

Akustik Sarkıt Perde

Gürültülü seslerin önüne geçmek, yankı ve çınlamaları kesmek için tercih edilen akustik düzenleme ürünlerinden birisi de keçe sarkıt perde ürünleridir.