Akustik Toplantı Kabinleri

Akustik toplantı kabinleri, yüksek kaliteli akustik performansa sahip, ses yalıtımlı, kapalı ve sessiz bir toplantı alanı sağlayan kabinlerdir.

En Gizli ve Verimli Toplantılarınız İçin..

Akustik Toplantı Kabinleri

Akustik toplantı kabinleri, yüksek kaliteli akustik performansa sahip, ses yalıtımlı, kapalı ve sessiz bir toplantı alanı sağlayan kabinlerdir. Bu kabinler, özellikle ofislerde, konferans salonlarında veya diğer toplantı alanlarında kullanılmaktadır.

Akustik toplantı kabinleri, içindeki sesin dışarı çıkmasını önlemek ve dışarıdaki sesin içeri girmesini engellemek için tasarlanmıştır. Bu nedenle, içindeki konuşmalar veya toplantıların dışarıda rahatsızlık yaratmasını önleyerek çalışanların veya toplantıya katılanların verimliliğini artırır.

Aydınlatma

4000 K gün ışığı renk sıcaklığı LED aydınlatma sistemi

Enerji

12 V-USB güç kaynağı ve 100-220V/50HZ

Havalandırma

Hava sirkülasyonu en iyi şekilde sağlanmaktadır.

PODS - MEET

Mükemmel Akustik Düzenleme..

Meet Modeli,  dışı mdf kaplama içi keçe kumaş kaplama olan Akustik toplantı kabini modelidir. Ofislerde ve evlerde sıklıkla tercih edilen bu model, içerideki sesin dışarıya dışarıdakin ise içeriye girmesini engelleyerek sessiz bir oda oluşturmaktadır. Sandalye, havalandırma, elektrik gibi özellikleri profesyonel bir çalışma alanı yaratmanızı sağlar.

Kabin Özellikleri

Standart Renk Seçenekleri

FABRIC PODS - MEET LARGE

Mükemmel Akustik Düzenleme..

Kumaş kaplı çalışma kabinidir. İçerisindeki ve dışarısındaki malzemeler nedeniyle yüksek performans akustik düzenleme sağlar. Toplantılar için gizlilik sağlar. Ofislerin vazgeçilmez şık bir bütünlüğüdür. Bir çok renkte yapılabilir. Üretimden uygulamasına kadar istanbul akustik olarak buradaıyz.

Kabin Özellikleri

Standart Renk Seçenekleri

Akustik Kabin Çalışmaları

Acoustic Pods Works

Akustik Kumaş Kabin Çalışmaları

Acoustic Fabric Pods Works