Akustik Kumaş Yüzer Tavan Panelleri

Akustik yüzer tavanlar, gürültüyü azaltmak, yankıyı önlemek ve genel olarak daha iyi bir akustik ortam sağlamak için kullanılan popüler bir yapısal özelliktir.

Akustik Yüzer Tavan Panel

Akustik Kumaş Yüzer Tavan Panelleri

Akustik yüzer tavanlar, gürültüyü azaltmak, yankıyı önlemek ve genel olarak daha iyi bir akustik ortam sağlamak için kullanılan popüler bir yapısal özelliktir. Bu tavanlar, yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak yapılan, duvarlardan asılan çerçeveler ve akustik panellerden oluşur. Bu malzemeler, yüksek performanslı ses emici özellikleri ile bilinirler.

Bu tavanlar, birçok farklı yerde kullanılabilirler, örneğin okullarda, ofislerde, sinemalarda, tiyatrolarda, toplantı salonlarında ve diğer birçok mekanda. Geleneksel tavanlardan farklı olarak, akustik yüzer tavanlar, gürültüyü ve yankıyı etkili bir şekilde azaltarak, daha sessiz ve konforlu bir ortam sağlar.

Yüzer Panel Özellikleri

Akustik Kumaş Yüzer Tavan Panelleri istenilen ebatlarda, kalınlıkta ve kumaş kartelasındaki renklerde, modellerde üretilmektedir. 

akustik-yuzer-tavan

Hemen Teklif Alın!

Bizi Arayın

Yüzer Tavan Çalışmaları

Diğer Ürünlerimize Göz Atın >

Ortamdaki gürültülü sesi, çınlama ve yankıları önlemek için kumaş panel ürünlerimizi tercih edebilirsiniz. Akustik düzenleme yapmanın yanı sıra dekoratif olarak da uygulanacak ortama şıklık katmaktadır. Diğer ürünlerimize göz atabilir, hemen tekli alabilirsiniz.

akustik-kece-paravan

Akustik Kumaş Paravan

Çağrı merkezi gibi gürültülü ortamlarda, seslerin birbirine karışmasını önleyerek kaliteli bir çalışma ortamı oluşturma amaçlı sıklıkla tercih edilmektedir.

NetWell-Fabric-Baffle-Yellow

Akustik Kumaş Baffle

Ofisler, şirketler tarafından akustik düzenleme ve dekoratif amaçlı en sık tercih edilen ürünlerden birisi akustik kumaş baffledir. Ortamdaki yankı, çınlamalar ve gürültüyü önlemeye yaramaktadır.

kumas-kapli-akustik-masa-seperatoru

Kumaş Masa Seperatörü

Çağrı merkezi gibi ortamlarda masa aralarına uygulanan kumaş masa seperatörü seslerin birbirine geçerek oluşturduğu gürültüyü kesmektedir.

kumas-panel-3d

Akustik 3D Kumaş Panel

Gürültülü seslerin önüne geçmek, yankı ve çınlamaları azaltmak için kullanılan akustik düzenleme ürünlerinden birisi de 3d Kumaş panellerdir.