Akustik 3d Kumaş Panel

3D Akustik kumaş panel, akustik ses yalıtımı ve akustik düzenleme için kullanılan üç boyutlu biçimde üretilen ses yalıtım ürünüdür.

Akustik 3D Kumaş Panel

Kumaş Kaplı 3D Akustik Paneller

3D akustik kumaş panel, ses yalıtımı ve akustik düzenleme için kullanılan üç boyutlu biçimde üretilen ses yalıtım ürünüdür. Bu paneller, ses dalgalarını emerek veya yansıtarak ortamın akustiğini kontrol etmeye yardımcı olur. Bu panellerin kullanımı, özellikle ofisler, konferans salonları, sinema salonları, müzik odaları ve kayıt stüdyoları gibi alanlarda yaygındır. Bu alanlarda, yüksek ses seviyeleri ve yankı gibi sorunlar, iş verimliliğini veya kullanıcı deneyimini etkileyebilir.

3D akustik kumaş paneller, genellikle poliüretan köpük, cam yünü veya taş yünü malzemelerden yapılır ve üzeri akustik kumaşla kaplanır. Bu panellerin estetik bir görünümü vardır ve odanın dekorasyonuna uygun renklerde veya desenlerde üretilebilir.

3D Kumaş Panel Özellikleri

3D Akustik Kumaş Paneller, bir çok renkte, ebatta ve şekilde üretilmektedir. Kullanımı ve uygulaması kolaydır.  Bir çok özellikte olan bu perdelerin genel özellikleri aşağıdaki gibidir.

3D Kumaş Panel Çalışmaları

Diğer Ürünlerimize Göz Atın >

Ortamdaki gürültülü sesi, çınlama ve yankıları önlemek için kumaş panel ürünlerimizi tercih edebilirsiniz. Akustik düzenleme yapmanın yanı sıra dekoratif olarak da uygulanacak ortama şıklık katmaktadır. Diğer ürünlerimize göz atabilir, hemen tekli alabilirsiniz.

akustik-duzenleme-tavan-ses-yalitimi-yuzer-tavan-1024x683

Akustik Kumaş Yüzer Tavan

Tavana serbest bir şekilde asılan akustik kumaş yüzer tavan, kalabalık ortamlardaki çınlama ve ses gürültülerinin önüne geçerek mükemmel bir hacim akustiği sağlamaktadır. 

akustik-kece-paravan

Akustik Kumaş Paravan

Çağrı merkezi gibi gürültülü ortamlarda, seslerin birbirine karışmasını önleyerek kaliteli bir çalışma ortamı oluşturma amaçlı akustik kumaş paravanlar sıklıkla tercih edilen ürünlerden birisidir.

kumas-kapli-akustik-masa-seperatoru

Kumaş Masa Seperatörü

Çağrı merkezi gibi ortamlarda masa aralarına uygulanan kumaş masa seperatörü seslerin birbirine geçerek oluşturduğu gürültüyü kesmektedir.

NetWell-Fabric-Baffle-Yellow

Akustik Kumaş Baffle

Ofisler, şirketler tarafından akustik düzenleme ve dekoratif amaçlı en sık tercih edilen ürünlerden birisi akustik kumaş baffledir.