Akustik Ses Yalıtımı

Akustik ses yalıtımı, ortamdaki sesin kalitesini arttırmak, içten dışarıya dışarıdan içeriye gelen gürültüyü önlemek, yankı ve çınlamaları önlemek için akustik ses yalıtım yapılması gerekmektedir.
akustik ofis tavan ses yalıtım paneli
komsu-duvar-ses-yalitimi-uygulama-1024x576-1

Ses Yalıtımı / Ses İzolasyonu

Sound insulation

Ortamdaki sesin kalitesini arttırmak, içten dışarıya dışarıdan içeriye gelen gürültüyü önlemek, yankı ve çınlamaları önlemek için akustik ses yalıtım yapılması gerekmektedir. Akustik düzenleme ürünleri ses kalitesini arttırdığı gibi ortamın dekorasyonuna da katkı sağlamaktadır. Ev, ofis, konferans salonu, sinema salonu, tiyatro salonu ve bir çok alanda kullanımı sıklıkla tercih edilen ses yalıtım ürünleri, sesin dışarıya çıkmasını ve dışarıdaki sesin içeriye girmesini engelleyerek mükemmel bir akustik çözüm sağlamaktadır.

bariyerli tavan ses yalıtımı

Tavan Ses Yalıtımı

Ceiling İnsulation

Tava aralarına uygulanan ses izolasyon ürünleri ile üst katınızdan gelen sesleri kesmek veya sizden ses gitmemesini sağlamak amaçlı sıklıkla tercih edilir.

Kullanılan Malzemeler

duvar

Duvar Ses Yalıtımı

Wall İnsulation

İmalatını yaptığımız, duvara, alçıpan bölmelere uygulanan akustik yalıtım ürünleri ile profesyonel duvar ses yalıtımı sağlamaktayız.

Kullanılan Malzemeler

zemin-ses-yalıtımmı

Zemin Ses Yalıtımı

Floor İnsulation

Zemin aralarına uygulanan ses yalıtımı ürünleri ile alt katınıza gidecek sesleri kesmek veya onlardan ses gelmemesini sağlamak amaçlı sıklıkla tercih edilir.

Kullanılan Malzemeler

Ses Yalıtım Yapılan İşler Galerisi

Ses Yalıtım İle İlgili Teklif Al