Akustik Keçe Paravan

Akustik keçe paravanlar, özellikle ofislerde ve açık alanlarda çalışan insanların gürültü ve ses seviyelerini azaltmalarına yardımcı olan popüler bir ses yalıtımı çözümüdür.

Akustik Keçe Paravan

Mükemmel Akustik Düzenleme..

Akustik keçe paravanlar, özellikle ofislerde ve açık alanlarda çalışan insanların gürültü ve ses seviyelerini azaltmalarına yardımcı olan popüler bir ses yalıtımı çözümüdür. Genellikle taşınabilir ve birçok farklı boyutta mevcuttur. Yüksek yoğunluklu keçe malzemesinden yapılmıştır ve genellikle açık ofisler, restoranlar, konferans salonları ve benzeri alanlarda kullanılırlar. Keçe malzeme, yüksek frekanslı sesleri emer ve yankıyı azaltır, böylece gürültü seviyelerini azaltır. Ayrıca, birçok akustik keçe paravan, üzerine basıncı azaltmak için ses yalıtımı amaçlı iç dolgusu da bulunur.

Akustik keçe paravanların birçok avantajı vardır. Öncelikle, düşük maliyetlidirler ve kolayca taşınabilirler, bu nedenle ihtiyaç duyduğunuz herhangi bir yere kolayca taşınabilirler. Ayrıca, ofislerde veya açık alanlarda çalışan insanların gürültü seviyelerini azaltmalarına yardımcı olduklarından, çalışanların üretkenliğini artırabilirler. Bunun yanı sıra, keçe malzeme genellikle geri dönüştürülebilir olduğundan, çevre dostu bir seçenektirler.

Akustik Keçe
Paravan Özellikleri

Keçe Paravan istenilen ebatlarda üretilir ve istenilen bölgeye uygulanabilir.

İstanbul Akustik® Felt Panel

Çalışma Ortamınızda
Akustik Alanlar Yaratın

Ofisinizde özel sakin çalışma alanları yaratmak için sıklıkla tercih edilen akustik keçe paravanlar, yankı ve gürültüleri keserek sağladığı mükemmel akustik düzenleme ile kaliteli bir çalışma imkanı sunmaktadır. 

Felt Paravan Çalışmaları

Diğer Ürünlerimize Göz Atın >

Ortamdaki gürültülü sesi, çınlama ve yankıları önlemek için kumaş panel ürünlerimizi tercih edebilirsiniz. Akustik düzenleme yapmanın yanı sıra dekoratif olarak da uygulanacak ortama şıklık katmaktadır. Diğer ürünlerimize göz atabilir, hemen tekli alabilirsiniz.

kece yuzer tavan

Akustik Keçe Yüzer Tavan

Bir çok ortamda tavana serbest bir şekilde asılan akustik keçe yüzer tavan, kalabalık ortamlardaki yankılanma ve gürültüleri keserek mükemmel bir akustik düzenleme sağlamaktadır. 

baffle tavan keçe

Akustik Keçe Baffle

Şirketlerde, konferans salonlarında, fabrikalarda vb. bir çok alanda en çok tercih edilen akustik düzenleme ve dekoratif görünüm sağlayan ürünlerden birisi akustik keçe tavan baffledir. 

52d3028002607abe0d17e55ae4725a47

Keçe Masa Seperatörü

Çağrı merkezi gibi çalışma alanlarında masa aralarına uygulanan keçe masa seperatörü seslerin birbirine geçerek oluşturduğu gürültüyü kesmektedir.

kece sarkıt perde

Keçe Sarkıt Perde

Gürültülü seslerin önüne geçmek, yankı ve çınlamaları kesmek için tercih edilen akustik düzenleme ürünlerinden birisi de keçe sarkıt perde ürünleridir.