Akustik Stüdyo Kabinleri

Akustik Stüdyo Kabinleri, evlerde, ofislerde ve ya stüdyolarda kolaylıkla kullanılabilmesi için geliştirilmiştir. Enstürman için, ses kayıt için veya çalışmalar yapmak için bu kabinlerden birini tercih edebilirsiniz.

Akustik Konfor Sağlayan Kabinler..

Akustik Stüdyo Kabinleri

Evlerde, ofislerde ve ya stüdyolarda kolaylıkla kullanılabilmesi için stüdyo kabinlerini geliştirdik. Enstürman için, ses kayıt için ve ya çalışmalar yapmak için bu kabinlerden birini tercih edebilirsiniz. İçerisine yerleştirdiğimiz ses yalıtım süngerleri ile sesin dışarıya çıkmasını engelliyoruz.

Aynı zamanda akustik paneller, felt, fabric malzemeler ile akustik düzenleme sağlayarak en iyi sesi almanızı sağlıyoruz. En konforlu çalışmalarınız için podlarımızı tercih edebilirsiniz.

Neler Üretiyoruz?

Ses Kayıt Kabinleri

Ses kayıt stüdyolarının vazgeçilmez parçası kabinler, mükemmel bir kolaylık ve ses izolasyonu sağlamaktadır. Taşınabilir özellikteki bu akustik ürün, ortamdaki sesi düzenleyerek iyi düzeyde performans sağlar.

Detaylı Bilgi >

Enstrüman Kabini

Evlerde, ofislerde veya stüdyolarda sıklıkla tercih edilen bir diğer akustik ürün ise enstrüman kabinleridir. Sesin yalıtımını aynı zamanda akustiğin düzenini sağlayarak yüksek performans sağlamaktadır.

Detaylı Bilgi >

İçerisinde Neler Var?

Ses Yalıtımı

4000 K gün ışığı renk sıcaklığı LED aydınlatma sistemi

Aydınlatma

4000 K gün ışığı renk sıcaklığı LED aydınlatma sistemi

Yankı Yok

Ses Kayıt Kabinleri içerisinde yankı oluşmamaktadır.

Enerji

12 V-USB güç kaynağı ve 100-220V/50HZ

Kaplamalar

Kabinlerin içerisinde 3 katlı güvenli panel kullanmaktayız.

Havalandırma

Hava sirkülasyonu en iyi şekilde sağlanmaktadır.

Stüdyo Kabini Çalışmaları

Sound Recoding Pods