Akustik Keçe Baffle Tavan

Akustik keçe tavan baffle, kutu ve yuvarlak şekillerde kişinin isteğine özgü üretilen, özel tasarlanmış taşıyıcılara klipslenen patentli akustik düzenleme ürünüdür.

Mükemmel Akustik Düzenleme..

Keçe Baffle Tavan

/ Felt Baffle Ceiling

Ofislerde, iş yerlerinde kullanılan akustik keçe tavan baffle, kutu ve yuvarlak şekillerde kişinin isteğine özgü üretilen, özel tasarlanmış taşıyıcılara klipslenen patentli akustik düzenleme ürünüdür.Ortamdaki sesin düzenlenmesinin yanı sıra bulunduğu alana dekoratif ve eğlenceli bir görünüm katmaktadır.

Ses akustiğinin sağlanması, kirli sesin önlenmesi ve yankıların önüne geçilmesi için işyerlerinde, fabrikalarda, kongre – toplantı salonlarında, konser ve tiyatrolarda sıklıkla tercih edilmektedir.   

Keçe Tavan Baffle Özellikleri

Keçe Tavan Baffle istenilen ebatlarda ve şekillerde üretilen akustik düzenleme ürünüdür.

Keçe Baffle Modellerimiz

Keçe Tavan Baffle Çalışmaları

Diğer Ürünlerimize Göz Atın >

Ortamdaki gürültülü sesi, çınlama ve yankıları önlemek için kumaş panel ürünlerimizi tercih edebilirsiniz. Akustik düzenleme yapmanın yanı sıra dekoratif olarak da uygulanacak ortama şıklık katmaktadır. Diğer ürünlerimize göz atabilir, hemen tekli alabilirsiniz.

kece yuzer tavan

Akustik Keçe Yüzer Tavan

Bir çok ortamda tavana serbest bir şekilde asılan akustik keçe yüzer tavan, kalabalık ortamlardaki yankılanma ve gürültüleri keserek mükemmel bir akustik düzenleme sağlamaktadır. 

screen felt paravan keçe

Akustik Keçe Paravan

Şirketlerde, konferans salonlarında, fabrikalarda vb. bir çok alanda en çok tercih edilen akustik düzenleme ve dekoratif görünüm sağlayan ürünlerden birisi akustik keçe paravanlardır 

52d3028002607abe0d17e55ae4725a47

Keçe Masa Seperatörü

Çağrı merkezi gibi çalışma alanlarında masa aralarına uygulanan keçe masa seperatörü seslerin birbirine geçerek oluşturduğu gürültüyü kesmektedir.

kece sarkıt perde

Keçe Sarkıt Perde

Gürültülü seslerin önüne geçmek, yankı ve çınlamaları kesmek için tercih edilen akustik düzenleme ürünlerinden birisi de keçe sarkıt perde ürünleridir.