Toplantı Salonu Ses Yalıtımı

Toplantı salonu ses yalıtımı, şirketlerin toplantı görüşmesinde gizlilik ilkelerinden dolayı bunu ihlal edecek etkenleri absorbe etmek için şirketler itinayla toplantı odasına ses yalıtımı yaptırmaktadır.

Toplantılarınızın Kalitesini Arttırın..

Akustik Toplantı Salonu Ses Yalıtımı

Şirketler toplantılarında gizlilik ilkelerinden dolayı bunu ihlal edecek etkenleri yok etmek için toplantı odası ses yalıtımı yaptırmaktadır. Büyük şirketlerin bir çoğunda birden fazla toplantı odasının olması ve ortak duvarlar ile bölünmüş olması ses yalıtıma olan ihtiyacı daha da arttırmaktadır.

Şirketlerin büyümelerini, geleceklerini doğrudan etkileyen toplantıların, özel güvenlikli ve yalıtımlı odalarda yapılması gerekmektedir. Bu sebeple yüksek yüksek performans sağlayan yalıtım malzemeleri ve akustik düzenleme ürünleri, profesyonel uygulama ile toplantı odalarını çok daha konforlu bir hale getirmektedir.

Yalıtım akustiği toplantı salonu

Aksa Akustik Mimarlık®

Muhteşem Akustik Düzen

Toplantıların verimli ve gizlilik içerisinde yönetilmesi için genellikle akustik düzenleme ürünleri tercih edilmektedir. Duvar panelleri, tavan panelleri, yüzer tavanlar gibi paneller uygulanarak toplantı içerisindeki akustiğin düzenlenmesi ve yankı gibi ses problemlerinin ortadan kaldırılması amaçlanmaktadır. Ses sorunları ortadan kaldırılarak hem toplantı daha verimli geçer hem de yapılan ses yalıtım uygulamaları ile gizlilik sağlanır.

Hangi Ürünler Kullanılır?

duvar-paneli-kumaş

Duvar Paneli

Duvar panelleri ortamdaki sesin akustiğini düzenleyen en önemli akustik üründür.

Toplantı salonu YTüzer tavan

Tavan Paneli

Tavan panelleri ile ortadaki yankı ve çınlamalar en aza indirilerek akustik düzen sağlanır

keçe baffle modelleri

Tavan Baffle

Tavan baffle, akustik düzenlemenin yanı sıra ortama dekoratif bir şıklık katar.

Toplantı Salonu Akustik Düzenleme Çalışmaları

Diğer Ürünlerimize Göz Atın >

Ortamdaki gürültülü sesi, çınlama ve yankıları önlemek için kumaş panel ürünlerimizi tercih edebilirsiniz. Akustik düzenleme yapmanın yanı sıra dekoratif olarak da uygulanacak ortama şıklık katmaktadır. Diğer ürünlerimize göz atabilir, hemen tekli alabilirsiniz.

kece yuzer tavan

Akustik Yüzer Tavan

Bir çok ortamda tavana serbest bir şekilde asılan akustik keçe yüzer tavan, kalabalık ortamlardaki yankılanma ve gürültüleri keserek mükemmel bir akustik düzenleme sağlamaktadır. 

baffle tavan keçe

Akustik Baffle Tavan

Şirketlerde, konferans salonlarında, fabrikalarda vb. bir çok alanda en çok tercih edilen akustik düzenleme ve dekoratif görünüm sağlayan ürünlerden birisi akustik keçe tavan baffledir. 

52d3028002607abe0d17e55ae4725a47

Akustik Masa Seperatörü

Çağrı merkezi gibi çalışma alanlarında masa aralarına uygulanan keçe masa seperatörü seslerin birbirine geçerek oluşturduğu gürültüyü kesmektedir.

kece sarkıt perde

Akustik Sarkıt Perde

Gürültülü seslerin önüne geçmek, yankı ve çınlamaları kesmek için tercih edilen akustik düzenleme ürünlerinden birisi de keçe sarkıt perde ürünleridir.