Derzli Ahşap Panel

Akustik derzli ahşap paneller, ses ve yankı yutucu özellikleri sayesinde en çok tercih edilen akustik düzenleme ürünlerinden birisidir.

Derzli Ahşabın Mükemmel Akustiği..

Derzli Ahşap Panel

/ Jointed Wood Panel

Derzli ahşap paneller, ses ve yankı yutucu özellikleri sayesinde en çok tercih edilen akustik düzenleme ürünlerinden birisidir. Ahşabın bir çok renginde üretilir ve çeşitli bölümlere uygulanır. 

Uygulanan kapalı alanlarda sesleri yansıtan, yankı ve gürültüyü kesen, çınlamayı yok eden özellikleri sayesinde konferans, seminer, sinema salonu, oteller, restoranlar, hastaneler gibi alanlarda sıklıkla tercih edilmektedir. Ön kısım çizgili derzli ahşaptır arka plan ise akustik düzenleme kumaşları ile kaplanmaktadır. 

Derzli Ahşap Panel Özellikleri

Ahşap Paneller istenilen ebatlarda ve şekillerde üretilen akustik düzenleme ürünüdür.

Çeşitleri Nelerdir?

Model - 1

Model - 2

Model - 3

Derzli Ahşap Panel Çalışmaları

Diğer Ürünlerimize Göz Atın >

Alanlardaki yankı ve çınlamaları en aza indirmek amaçlı derzli ahşap paneller kullanılmasının yanı sıra diğer ahşap panel ürünlerimizi tercih edebilirsiniz. Akustik düzenleme yapmanın yanı sıra dekoratif olarak da uygulanacak ortama şıklık katmaktadır. Diğer ürünlerimize göz atabilir, hemen teklif alabilirsiniz.

citali-ahsap-panel-keçe

Çıtalı Keçe Panel

Bir çok ortamda dekorati amaçlı olarak da kullanılan akustik keçe çıtalı panel, kalabalık ortamlardaki yankılanma ve gürültüleri keserek mükemmel bir akustik düzenleme sağlamaktadır. 

ahşap akustik paneller

Akustik Ahşap Panel

Konferans,tiyatro gibi alanlarda sıklıkla tercih edilen akustik ahşap panel, gürültüleri keserek ortam içerisindeki sesin akustiğini en iyi şekilde düzenlemektedir.

difuzor

Ahşap Difüzör Panel

Genellikle ses kayıt stüdyosu gibi alanlarda sıklıkla tercih edilen ahşap difüzör paneller,  sunduğu muhteşem akustik düzenlemenin yanı sıra dekoratif amaç ile de çok seçilmektedir.

delikli-ahşap-paneller

Delikli Ahşap Panel

Akustik düzenleme ve dekoratif amaçla tercih edilen delikli ahşap paneller,  uygulandıkları ortamdaki yankı ve çınlamaları keserek muhtemelen bir akustik sağlamaktadır.