Akustik Ofis Ses Yalıtımı

Ofis ses yalıtımı, insanların çalışma alanlarında tahmin edileceği üzere gürültüye maruz kalmadan rahat bir çalışma ortamı yaratmaktır.

Verimli Çalışma Ortamı..

Ofis Ses Yalıtımı

İnsanların çalışma alanlarından biri olan ofislerde ses yalıtımı yapılmasındaki temel amaç tahmin edileceği üzere gürültüye maruz kalmadan rahat bir çalışma ortamı yaratmaktır.  Hayatın hemen her alanında ihtiyaç duyulan ses yalıtım malzemelerine elbette ofis gibi çalışma alanlarında da ihtiyaç duyulmaktadır.

Ofis ses yalıtımı yapılırken gerek dışarıdan gelen seslerin içeride duyulmasını gerek içerideki sesin dışarıya geçişini engelleyecek ürün ve malzemeler kullanılmaktadır. Ofis ses yalıtımı sağlamanın en güçlü yolu akustik süngerlerin kullanılması olacaktır. Bu süngerler dışarıdaki ve içerideki ses geçişini engelleyerek gürültü halini maksimum düzeyde azaltmayı amaçlamaktadır.

akustik ofis yüzer tavan paneli

Aksa Akustik Mimarlık®

Muhteşem Akustik Düzen

Ofis ve şirket ses yalıtım kaplamalarında, duvar panelleri başta olmak üzere  tavan baffle, akustik paravan, akustik yüzer tavan, akustik masa seperatörleri gibi bir çok akustik düzenleme ürünü kullanılmaktadır.

Kullanılan akustik ürünler ortamdaki yankı ve çınlamaları kontrol altına alırken aynı zamanda mekana estetik bir şıklık katmaktadır. 

Hangi Ürünler Kullanılır?

masa-seperator-kece

Masa Seperatörü

Ofislerde akustik düzenleme amaçlı sıklıkla Masa Seperatörü kullanılmaktadır.

paravan-keçe-elt

Akustik Paravan

Ofislerde ara bölücü olarak akustik düzenleme amaçlı paravan kullanılmaktadır.

3D-GeoMetri-Acoustic-Fabric-Covered-Wall-Panels

Duvar Paneli

Duvar panelleri ile ortam içerisindeki akustik düzenleme sağlanmaktadır.

akustik çağrı merkezi ses yalıtım kaplamaları

Tavan Paneli

Tavana uygulanana paneller ile ortamdaki yankı ve çınlamalar en aza indirilmektedir.

çağrı-mekrez

Yüzer Tavanlar

Yüzer tavanlar akustiği düzenlerken aynı zamanda dekoratif şıklık katmaktadır.

istanbul akustik tavan baffle keçe

Tavan Baffle

Tavan baffle ile ortamın dekorasyonu sağlanırken akustiği düzenlenir.

Ofis Akustik Düzenleme Çalışmaları

Diğer Ürünlerimize Göz Atın >

Ortamdaki gürültülü sesi, çınlama ve yankıları önlemek için kumaş panel ürünlerimizi tercih edebilirsiniz. Akustik düzenleme yapmanın yanı sıra dekoratif olarak da uygulanacak ortama şıklık katmaktadır. Diğer ürünlerimize göz atabilir, hemen tekli alabilirsiniz.

kece yuzer tavan

Akustik Yüzer Tavan

Bir çok ortamda tavana serbest bir şekilde asılan akustik keçe yüzer tavan, kalabalık ortamlardaki yankılanma ve gürültüleri keserek mükemmel bir akustik düzenleme sağlamaktadır. 

baffle tavan keçe

Akustik Baffle Tavan

Şirketlerde, konferans salonlarında, fabrikalarda vb. bir çok alanda en çok tercih edilen akustik düzenleme ve dekoratif görünüm sağlayan ürünlerden birisi akustik keçe tavan baffledir. 

52d3028002607abe0d17e55ae4725a47

Akustik Masa Seperatörü

Ofis, şirket gibi çalışma alanlarında masa aralarına uygulanan keçe masa seperatörü seslerin birbirine geçerek oluşturduğu gürültüyü kesmektedir.

kece sarkıt perde

Akustik Sarkıt Perde

Gürültülü seslerin önüne geçmek, yankı ve çınlamaları kesmek için tercih edilen akustik düzenleme ürünlerinden birisi de keçe sarkıt perde ürünleridir.