Akustik Difüzör Panel

Akustik difüzör paneller, odalarda yankıyı azaltmak ve akustik performansı iyileştirmek için kullanılan popüler bir akustik malzemedir.

Difüzör Panellerin Dekoratif Şıklığı..

Ahşap Difüzör Panel

/ Wood Diffuser Panel

Akustik difüzör paneller, odalarda yankıyı azaltmak ve akustik performansı iyileştirmek için kullanılan popüler bir akustik malzemedir. Bu paneller, ses dalgalarını rastgele yönlere yönlendirerek dağıtır ve böylece odadaki yankıyı azaltarak daha iyi bir akustik performans sağlar.

Akustik difüzör panellerin tasarımı, geometrik yapısı, malzeme seçimi, boyutları ve uygulanma biçimi gibi birçok faktöre bağlıdır. Stüdyolar sıklıkla tercih etmektedir. Yankı ve gürültüyü en aza indirerek daha kaliteli kayıtlar alınmasına, ses elde edilmesine olanak tanır.

Ahşap Difüzör Panel Özellikleri

Ahşap Paneller istenilen ebatlarda ve şekillerde üretilen akustik düzenleme ürünüdür.

Ahşap Difüzör Panel Çalışmaları

Diğer Ürünlerimize Göz Atın >

Akustik difüzör panellerin yanı sıra diğer akustik ahşap panellerimize göz atabilirsiniz. Akustik düzenleme ve hacim düzenleme haricinde mimari tasarım ve ürünlerin estetiği ile dekoratif bir şıklık katar.

citali-ahsap-panel-keçe

Çıtalı Keçe Panel

Bir çok ortamda dekorati amaçlı olarak da kullanılan akustik keçe çıtalı panel, kalabalık ortamlardaki yankılanma ve gürültüleri keserek mükemmel bir akustik düzenleme sağlamaktadır. 

ahşap akustik paneller

Akustik Ahşap Panel

Konferans,tiyatro gibi alanlarda sıklıkla tercih edilen akustik ahşap panel, gürültüleri keserek ortam içerisindeki sesin akustiğini en iyi şekilde düzenlemektedir.

derzli-ahsap-akustik-panel

Derzli Ahşap Panel

Konferans, tiyatro gibi alanlarda sıklıkla tercih edilen derzli ahşap paneller,  sunduğu muhteşem akustik düzenlemenin yanı sıra dekoratif amaç ile de çok seçilmektedir.

delikli-ahşap-paneller

Delikli Ahşap Panel

Akustik düzenleme ve dekoratif amaçla tercih edilen delikli ahşap paneller,  uygulandıkları ortamdaki yankı ve çınlamaları keserek muhtemelen bir akustik sağlamaktadır.