Akustik Keçe Masa Seperatörü

Akustik keçe masa seperatörü, genellikle yüksek kaliteli bir malzeme olan %100 polyester keçeden yapılmaktadır. Bu malzeme, yüksek yoğunluklu elyaf yapısı sayesinde, iyi bir ses emici özelliğe sahiptir.

Mükemmel Akustik Düzenleme..

Keçe Masa Seperatörü

/ Felt Divider

Akustik keçe masa seperatörleri, birçok ofis ve çalışma alanında kullanılan, çalışanların verimliliğini arttırmak, gürültüyü azaltmak ve gizlilik sağlamak için tasarlanmış bir üründür. Çoğunlukla ofis, çağrı merkezi masalarında kullanılan panellerdir. Bu panellerin temel amacı, çalışanların birbirleriyle olan sesli etkileşimlerini ve dış gürültüyü engellemektir. Bu sayede, çalışanlar daha az rahatsız edilir ve işlerine daha iyi odaklanabilirler.

Akustik keçe masa seperatörleri genellikle yüksek kaliteli bir malzeme olan %100 polyester keçeden yapılmaktadır. Bu malzeme, yüksek yoğunluklu elyaf yapısı sayesinde, iyi bir ses emici özelliğe sahiptir. Ayrıca, polyester keçe dayanıklı ve kolay temizlenebilir bir malzemedir, bu da uzun ömürlü bir kullanım sağlar.

Keçe Masa Seperatörü Özellikleri

Keçe Masa Seperatörü istenilen ebatlarda üretilir ve istenilen bölgeye uygulanabilir.

İstanbul Akustik® Felt Divider

Çalışma Ortamınızda
Akustik Alanlar Yaratın

Genellikle çağrı merkezi gibi yoğun ve gürültülü çalışma ortamlarında sıklıkla tercih edilmekte olan keçe masa seperatörleri, yankı, çınlama ve gürültüleri keserek mükemmel bir akustik düzenleme sağlamaktadır.

Keçe Seperatör Modellerimiz

Keçe Masa Seperatör Çalışmaları

Diğer Ürünlerimize Göz Atın >

Ortamdaki gürültülü sesi, çınlama ve yankıları önlemek için kumaş panel ürünlerimizi tercih edebilirsiniz. Akustik düzenleme yapmanın yanı sıra dekoratif olarak da uygulanacak ortama şıklık katmaktadır. Diğer ürünlerimize göz atabilir, hemen tekli alabilirsiniz.

kece yuzer tavan

Akustik Keçe Yüzer Tavan

Bir çok ortamda tavana serbest bir şekilde asılan akustik keçe yüzer tavan, kalabalık ortamlardaki yankılanma ve gürültüleri keserek mükemmel bir akustik düzenleme sağlamaktadır. 

baffle tavan keçe

Akustik Keçe Baffle

Şirketlerde, konferans salonlarında, fabrikalarda vb. bir çok alanda en çok tercih edilen akustik düzenleme ve dekoratif görünüm sağlayan ürünlerden birisi akustik keçe tavan baffledir. 

52d3028002607abe0d17e55ae4725a47

Keçe Masa Seperatörü

Çağrı merkezi gibi çalışma alanlarında masa aralarına uygulanan keçe masa seperatörü seslerin birbirine geçerek oluşturduğu gürültüyü kesmektedir.

kece sarkıt perde

Keçe Sarkıt Perde

Gürültülü seslerin önüne geçmek, yankı ve çınlamaları kesmek için tercih edilen akustik düzenleme ürünlerinden birisi de keçe sarkıt perde ürünleridir.

Ses Yalıtım İle İlgili Teklif Al