Akustik Keçe Duvar Paneli

Akustik Keçe Duvar Paneli, ses yalıtımı ve akustik düzenleme amaçları için kullanılan bir malzemedir. Bu paneller genellikle yoğunluğu yüksek olan keçe malzemelerden yapılmaktadır.

Akustik Keçe Duvar Panelleri Nedir?

Yankı ve Çınlamaları En Aza İndirir..

Akustik keçe duvar panelleri, ses yalıtımı ve akustik düzenleme amaçları için kullanılan bir malzemedir. Bu paneller genellikle yoğunluğu yüksek olan keçe malzemelerden yapılmaktadır. Birçok avantajı vardır. İlk olarak, ses yalıtımı sağlarlar. Ses yalıtımı, bir odanın içindeki ses seviyesinin dışarıya sızmasını engeller. Bu, özellikle çok gürültülü bir ortamda bulunan bir ofis veya stüdyo için faydalıdır.

İkinci olarak, akustik keçe duvar panelleri, odanın akustiğini düzenler. Bu, bir odadaki yankıyı azaltmak veya belirli bir frekansta daha net bir ses sağlamak için kullanılır. Örneğin, bir müzik stüdyosunda, panellerin belirli bir frekans aralığında daha net bir ses sağlamak için konumlandırılabileceği düşünülebilir.

Keçe Duvar Paneli Özellikleri

Keçe Duvar Panel istenilen ebatlarda üretilir ve istenilen bölgeye uygulanabilir.

Felt Keçe Panel Tasarımları

Felt Duvar Paneli Çalışmaları

Diğer Ürünlerimize Göz Atın >

Ortamdaki gürültülü sesi, çınlama ve yankıları önlemek için kumaş panel ürünlerimizi tercih edebilirsiniz. Akustik düzenleme yapmanın yanı sıra dekoratif olarak da uygulanacak ortama şıklık katmaktadır. Diğer ürünlerimize göz atabilir, hemen tekli alabilirsiniz.

kece yuzer tavan

Akustik Keçe Yüzer Tavan

Bir çok ortamda tavana serbest bir şekilde asılan akustik keçe yüzer tavan, kalabalık ortamlardaki yankılanma ve gürültüleri keserek mükemmel bir akustik düzenleme sağlamaktadır. 

baffle tavan keçe

Akustik Keçe Baffle

Şirketlerde, konferans salonlarında, fabrikalarda vb. bir çok alanda en çok tercih edilen akustik düzenleme ve dekoratif görünüm sağlayan ürünlerden birisi akustik keçe tavan baffledir. 

52d3028002607abe0d17e55ae4725a47

Keçe Masa Seperatörü

Çağrı merkezi gibi çalışma alanlarında masa aralarına uygulanan keçe masa seperatörü seslerin birbirine geçerek oluşturduğu gürültüyü kesmektedir.

kece sarkıt perde

Keçe Sarkıt Perde

Gürültülü seslerin önüne geçmek, yankı ve çınlamaları kesmek için tercih edilen akustik düzenleme ürünlerinden birisi de keçe sarkıt perde ürünleridir.