Akustik Kumaş Paravan

Akustik kumaş paravan, ses yalıtımı ve akustik kontrol için tasarlanmış panellerdir. Bu paneller, sert bir yapıya sahip olmayıp, kumaş kaplı ve dolgulu panellerden oluşur.

Akustik Kumaş Paravan

Kumaş Kaplı Akustik Paravan

Akustik kumaş paravanlar, ses yalıtımı ve akustik kontrol için tasarlanmış panellerdir. Bu paneller, sert bir yapıya sahip olmayıp, kumaş kaplı ve dolgulu panellerden oluşur. Bu dolgular genellikle, yüksek yoğunluklu ve özel olarak tasarlanmış malzemelerdir.

Bu paravanlar, ses emilimi sağlamak için tasarlanmıştır. Ses, kumaş kaplı panellerin yüzeyinde yansımak yerine, panellerin içindeki dolgu malzemesi tarafından emilir. Bu nedenle, akustik kumaş paravanlar, ortamdaki yankıları önler ve ses kalitesini artırır.

Kumaş Paravan Özellikleri

Akustik Kumaş paravanlar istenilen ebatlarda, kalınlıkta ve kumaş kartelasındaki renklerde, modellerde üretilmektedir. 

Kumaş Paravan Çalışmaları

Diğer Ürünlerimize Göz Atın >

Ortamdaki gürültülü sesi, çınlama ve yankıları önlemek için kumaş panel ürünlerimizi tercih edebilirsiniz. Akustik düzenleme yapmanın yanı sıra dekoratif olarak da uygulanacak ortama şıklık katmaktadır. Diğer ürünlerimize göz atabilir, hemen tekli alabilirsiniz.

akustik-duzenleme-tavan-ses-yalitimi-yuzer-tavan-1024x683

Akustik Kumaş Yüzer Tavan

Tavana serbest bir şekilde asılan akustik kumaş yüzer tavan, kalabalık ortamlardaki çınlama ve ses gürültülerinin önüne geçerek mükemmel bir hacim akustiği sağlamaktadır. 

NetWell-Fabric-Baffle-Yellow

Akustik Kumaş Baffle

Ofisler, şirketler tarafından akustik düzenleme ve dekoratif amaçlı en sık tercih edilen ürünlerden birisi akustik kumaş baffledir. Ortamdaki yankı, çınlamalar ve gürültüyü önlemeye yaramaktadır.

kumas-kapli-akustik-masa-seperatoru

Kumaş Masa Seperatörü

Çağrı merkezi gibi ortamlarda masa aralarına uygulanan kumaş masa seperatörü seslerin birbirine geçerek oluşturduğu gürültüyü kesmektedir.

kumas-panel-3d

Akustik 3D Kumaş Panel

Gürültülü seslerin önüne geçmek, yankı ve çınlamaları azaltmak için kullanılan akustik düzenleme ürünlerinden birisi de 3d Kumaş panellerdir.