Akustik Keçe Yüzer Tavan

Akustik keçe yüzer tavan, akustik performansı artırmak ve gürültüyü azaltmak için kullanılan bir yapı malzemesidir.

Mükemmel Akustik Düzenleme..

Keçe Yüzer Tavan

/ Felt Ceiling Panels

Akustik keçe yüzer tavan, akustik performansı artırmak ve gürültüyü azaltmak için kullanılan bir yapı malzemesidir. Bu tür tavanlar genellikle ofisler, toplantı odaları, konferans salonları, tiyatrolar, sinemalar ve diğer kamu alanları gibi yüksek ses seviyesine sahip alanlarda kullanılır. Keçeden üretilir. Bu malzemeler, ses emilim özelliklerine göre seçilir.

Akustik keçe yüzer tavanlar, gürültüyü azaltmak için birkaç farklı mekanizma kullanır. İlk olarak, tavanın yüzeyi genellikle deliklidir veya mikroperfore edilmiştir, böylece ses dalgaları malzemenin içine nüfuz eder ve emilir. İkinci olarak, tavanın arka yüzeyinde genellikle hava boşluğu bulunur. Bu hava boşluğu, ses dalgalarının yansımasını azaltır ve tavanın daha fazla ses emilmesini sağlar. Üçüncü olarak, tavanın arkasına yerleştirilen yalıtım malzemeleri de ses yalıtımını artırabilir.

Keçe Yüzer Tavan Özellikleri

Keçe Yüzer Tavanlar istenilen ebatlarda üretilir ve istenilen bölgeye uygulanabilir.

İstanbul Akustik® Felt Ceiling

Yüksek Performans
Akustik Düzenleme

Genellikle çağrı merkezi gibi yoğun ve gürültülü çalışma ortamlarında sıklıkla tercih edilmekte olan keçe yüzer tavan, yankı, çınlama ve gürültüleri keserek mükemmel bir akustik düzenleme sağlamaktadır.

Keçe Yüzer Tavan Modellerimiz

Felt Yüzer Tavan Çalışmaları

Diğer Ürünlerimize Göz Atın >

Ortamdaki gürültülü sesi, çınlama ve yankıları önlemek için kumaş panel ürünlerimizi tercih edebilirsiniz. Akustik düzenleme yapmanın yanı sıra dekoratif olarak da uygulanacak ortama şıklık katmaktadır. Diğer ürünlerimize göz atabilir, hemen tekli alabilirsiniz.

polyester-kece-paravan

Akustik Keçe Paravan

Ofisler başta olmak üzere bir çok alanda yankı, çınlama ve gürültüleri kesmek için kullanılan keçe paravanlar, uygulandıkları ortama mükemmel akustik düzenleme sağlamaktadır.

baffle tavan keçe

Akustik Keçe Baffle

Şirketlerde, konferans salonlarında, fabrikalarda vb. bir çok alanda en çok tercih edilen akustik düzenleme ve dekoratif görünüm sağlayan ürünlerden birisi akustik keçe tavan baffledir. 

52d3028002607abe0d17e55ae4725a47

Keçe Masa Seperatörü

Çağrı merkezi gibi çalışma alanlarında masa aralarına uygulanan keçe masa seperatörü seslerin birbirine geçerek oluşturduğu gürültüyü kesmektedir.

kece sarkıt perde

Keçe Sarkıt Perde

Gürültülü seslerin önüne geçmek, yankı ve çınlamaları kesmek için tercih edilen akustik düzenleme ürünlerinden birisi de keçe sarkıt perde ürünleridir.